Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Blog
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Klasické hry v klasickom prostredí - Star Wars
13.09.2019
Klasické hry v klasickom prostredí - Star Wars
Klasické hry sú nesmrteľné a bavia budúce generácie. Neubližuje im to však trochu - napríklad pridaním vlákien a znakov známych z filmov. Pozrime sa n... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Najlepšie doskové hry pre zimné popoludnie

Najlepšie doskové hry pre zimné popoludnie

Hra na šikovnosť Stefan cat ks 1

Je to veľmi jednoduché arkádová hra, ktoré osloví deti aj dospelých. Na plátky syra položia myši myši a držia ich za chvosty. Jedným z hráčov je Stefan's Cat. Kočka Stefan najskôr hodí kockami; ak myš vypadne, nič sa nestane a ak vypadne mačka, hráč sa pokúsi chytiť myš na syr. Potom hráči ťahajú myši za chvosty a snažia sa utiecť. Keď mačka chytí myš, dostane od hráča kartu. Ak všetky myši unikli, hráč odovzdá pohár Stefana Cat ďalšiemu človeku. Hra končí, keď jeden z hráčov zostane bez kariet, ale ten, ktorý zaznamenal najviac víťazstiev. Je to hra, ktorá zaručuje skvelú zábavu a časté výbuchy radosti medzi účastníkmi.

Tomcio a jarné čistenie wp 1

Veľmi cool a jednoduchá hra, ktorá kombinuje zábavu a učenie sa organizovať. Prvky skladačky pomôžu rozvíjať zručnosti v oblasti prispôsobovania tvarov, rozpoznávania farieb, priestorových a manuálnych zručností. hra má tvar kruhu rozdeleného na časti. Každá farebne označená časť je iná miestnosť. Uprostred sme rozložili prvky zo všetkých častí a urobili neporiadok. Úlohou hráčov je urobiť poriadok. Figurka Tomcia prechádza z miestnosti do miestnosti - v závislosti od farby zvinutej na kocke - a snaží sa nájsť zodpovedajúce kúsky skladačky.

Ahoj piráti! ap 1

Rodinná stolová hra s prvkami stratégie a vzrušenia. Poklady ukryté v Karibskom mori čakajú na objavenie. Odvážni piráti túlajú po vode a hľadajú zlato a drahé kamene. Musia ich nájsť, naložiť ich a bezpečne dopraviť do prístavu. Cestou ich čakajú dobrodružstvá, lapače pasu, ďalší piráti, tornáda a rôzne protivenstvá. Ostrovy pokladov, nakladanie, prekládka, vykládka alebo nalodenie sú len niektoré z očakávaných dobrodružstiev na tomto zdanlivo malom, ale bohatom obsahu. Hra bude baviť chlapcov aj dievčatá, veľké i malé, a všetci sa radi vrátia.

mladí čarodejníci mc 1

Lietajúce metly, hovoriace mačky a všetky predmety potrebné na kúzelné triky sa predávajú na tajnom mieste zvanom "nočný trh". Do programu sa však môžu dostať iba dospelí sprievodcovia. Ania, Alek a Antek, študenti magickej školy druhej triedy ešte nie sú a mali byť v posteli už dlho. Hráme svoje úlohy a tajne, pod nočnou pokrývkou sme sa preplížili zo školy a dostali sa na nočný trh. Bohužiaľ, duchový duch si všimol naše zmiznutie a je na našich pätách. Takže sme sa ponáhľali späť do školy skôr, ako nás chytil sprite. Svetlíky nám ukážu cestu v tme, ale musíme ich najprv nájsť. Zaujímavý príbeh hra a pútavý príbeh určite deti strávia celé hodiny.

Żubr PompikŻubr Pompik je malý zvedavý bizón, ktorý žije v lese Białowieża. Prichádzajú narodeniny Polinky, Pompikovej sestry, a pri tejto príležitosti sa náš malý hrdina rozhodol pre ňu zhromaždiť krásnu kyticu kvetov. Musí to však byť pred západom slnka. hra zahŕňa pohyb Pompika okolo hracej plochy a odhaľovanie obkladov so zvieratami. Za každý nájdený pár rovnakých zvierat dostaneme kvetinový žetón. Musíme sa však vyhnúť búrke, ktorá by mohla narušiť naše plány. Hráč s najväčším počtom kvetín vyhrá na konci. Jednoduchá a príjemná hra a vďaka dvom variantom bude vhodná pre mladých i starších hráčov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.