Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
Blog
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Klasické hry v klasickom prostredí - Star Wars
13.09.2019
Klasické hry v klasickom prostredí - Star Wars
Klasické hry sú nesmrteľné a bavia budúce generácie. Neubližuje im to však trochu - napríklad pridaním vlákien a znakov známych z filmov. Pozrime sa n... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Furby vianočný stromček - 10 modelov

Furby vianočný stromček - 10 modelov



Je to úžasné, ale spôsob, akým sa o Furbyma stará, ovplyvňuje jeho charakter a osobnosť. Musíte ho nakŕmiť, vykúpať sa, pohladiť, vybaviť atrakciami, porozprávať sa s ním. Na druhej strane vám Futrzak splatí vtipné zvuky hovoriace v pôvodnom jazyku alebo slovami poľsky, ktoré sa radi naučíte. Nadväzuje kontakt s majiteľom, vyjadruje emócie. Dá mi vedieť, keď sa mu niečo nepáči. Vďaka ľahko dostupnej aplikácii získa Furby množstvo ďalších zručností a dieťa má možnosť hrať sa vo virtuálnom svete nezvyčajných furries. Furby je ako malé zviera - dáva to veľa radosti, ale tiež učí zodpovednosti. Starostlivosť o neho je pre deti výzvou a veľkým dobrodružstvom. Farebné, mäkké stvorenie pod vianočným stromčekom určite poteší každé dieťa. V rodine Furby nájdeme veľa rôznych modelov. Predškoláci a staršie deti s ňou radi hrajú. Tu je 10 najzaujímavejších modelov.

1. Furby Boom



Nový Furby Boom na kožušinu zaujme fantastickými farbami a vzormi, ako aj množstvom úžasných funkcií. Učí sa jeho meno a pamätá si mená svojich priateľov. Hovorí Furbian, ale čím viac počuje poľské slová, tým častejšie hovorí poľsky. Hračky série Boom majú štýlové kožušiny s módnymi návrhmi. Okrem bodkovanej chlpatej kože nájdeme aj viacfarebné hračky vrátane v náhodnom poradí, pruhoch alebo vlnách. Všetky série Furby Boom spolupracujú s poľskou aplikáciou, ktorá umožňuje mnoho spoločných hier a aktivít, napríklad kŕmenie alebo hranie futbalu.

2. Crystal Rainbow Furby Boom Crystal



Séria Furby Boom Crystal má veľa príležitostí na vytvorenie vašej postavy. Jeho dispozícia bude závisieť od toho, kde sa vezme, ako často je mazľovaný a bavený. Boom Crystal sú hračky Furby vo vynikajúcich farbách s krištáľovými, ozdobnými očami a ušami. Chlpatý tvor v dúhových farbách je najnovším modelom v rodine. Pracuje s poľskou aplikáciou, ktorá prekladá Furbiu do poľštiny. Aplikácia umožňuje vytvorenie virtuálneho chovu Furbisi, kŕmenie a kúpanie vášho domáceho maznáčika, hranie na schovávačku.

3. Furby Connect



Furby Connect je chlpatý kamarát najmladšieho, ktorý má špeciálnu anténu na zapínanie. Anténa sa rozsvieti, keď sa v aplikácii Furby objaví niečo nové na objavenie, napríklad hudba alebo filmy. Modern Furby bol vybavený modulom Bluetooth, ktorý sa používa na komunikáciu so smartfónmi. Má veľa nových senzorov, vďaka ktorým dobre reaguje na príkazy. Vylepšené elektronické systémy mu umožňujú vysloviť až 1 000 rôznych fráz. Vďaka zabudovaným hodinám sa Furby okrem iného podobá o raňajkách a večer signalizuje, že je ospalý.

4. Furby s LED očami



Interaktívne Furby, keď sa rozsvieti pomocou LED, vydáva zvuky a pohybuje sa nabok. Napodobňuje zvuky rôznych zvierat, počty a spevy. V spodnej časti brucha sú špeciálne gombíky. Keď ich stlačíme, zopakuje všetko, čo počuje. Rovnako ako všetky Furby hovorí aj Furbian.

5. Furby Furblings



Furblings sú malé Furbis s trblietavými očami, ktoré sa menia, keď pohybujete maskotom. Batoľatá majú schopnosť komunikovať so svojimi opatrovníkmi, t. J. S väčšími hračkami zo série Furby Boom - reagujú na svoju prítomnosť a reagujú navzájom. Furbisie vydáva vtipné zvuky: smejú sa, fliaš a vzdychajú.

6. Furby Party Rockers



Dotykové Párty rockerov sú vždy pripravené na prehrávanie. Reagujú na hudbu a ťahajú za uši alebo chvosty. Ručné hračky, keď sú v skupine, začnú spolupracovať - spievajú a spolu tancujú. Tiež vydávajú veľa vtipných zvukov, napríklad chrápanie, kýchanie a dokonca ... prdenie.

7. Furby Cool



Furby Cool má divoký mohawk a svoju vlastnú osobnosť. Nie všetky hry ho musia osloviť, ale určite ho jasne oznámi. Pomocou aplikácie môžeme kŕmiť kožušinu a sledovať, ako reaguje na jednotlivé potraviny, napríklad po horúcej paprike sa jeho oči rozžiaria.

8. Furby Green Man

Seledynowy, soft Furby Green Man funguje s poľskou aplikáciou. Môžete ho rýchlo naučiť poľské slová alebo preložiť Furbiu do poľštiny. Hranie spolu bude formovať jeho charakter a ovplyvňuje jeho temperament. Furby nemá rád vodu, ťahá za chvost, a tiež nemá rád hlad.

9. Furby Furbacca Star Wars



Ešte to nebolo! Furby hrá jednu z najzábavnejších postáv z "Star Wars". Vyzerá ako Chewbacca a vydáva svoje charakteristické zvuky. Furbacca môže tiež rozbiť imperiálny pochod, známy hudobný motív hviezdnej ságy. S aplikáciou môžete vstúpiť do virtuálneho sveta "Star Wars" a preskúmať celú galaxiu spolu s Furbaccou.

10. Krúžok na kľúče Furby



Interaktívne krúžky na kľúče od spoločnosti Furby sú k dispozícii v mnohých farbách. Hračka po stlačení brucha vydáva zvuky - hovorí alebo spieva vo vlastnom furbianskom jazyku. Praktický prívesok vám umožní vziať si Furby so sebou, môžete ho pripevniť na batoh, tašku alebo sako.

Furby sa stal dovolenkovým hitom, ktorý sa často kupuje ako darček. Každý rok snívajú milióny detí o nájdení chlpatého priateľa pod vianočným stromčekom.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.